READING

Vieme, ktoré členkové čižmy musíte túto sezónu mať...

Vieme, ktoré členkové čižmy musíte túto sezónu mať!


Keď v roku 1966 Nancy Sinatra naspievala pesničku “These boots are made for walking” asi ani netušila, ako moc aktuálnu pesničku naspievala. Píše sa rok 2017 a my máme tie správne topánky na túto sezónu pre vás pripravené aj dnes. Akú trendovú obuv odporúča naša stylistka Biba?

Foto TheVisionPhoto

Výšivky

Obľúbeným prvkom na topánkach sú túto sezónu výšivky. Ich rôzne prevedenia nájdete na členkových topánkach značiek ako OJJU či Miss Selfridge. Už dávno neplatí, že jesenná alebo zimná obuv musí byť zákonite čierna a z kože. V ponuke nájdete aj milovaný zamat, ktorý vyzerá na topánkach luxusne a negýčovo (otázka je, ako sa ten materiál zatvári počas dažďa). Popustite uzdu fantázií a nájdite si tie svoje topánky na chodenie. :-)

B36A6737-1

 

Extravagantné topánky vs jednoduché šaty

Prvá otázka, ktorá vás môže napadnúť pri pohľade na výraznejšie topánky je “A s čím to budem nosiť?” Niekedy netreba moc špekulovať a ku extravagantným topánkam si kľudne môžete obliecť jednoduché a minimalistické veci. Klasika ako biele tričko a džíny v kombinácií s vyšívanými členkovými topánkami bude jednoducho super. Naša Biba zvolila dizajnérske denimové šaty, ktoré sú zaujímavé balónovými rukávmi a aj keď sú sami o sebe výrazné, ich jednofarebnosť perfektne dotvára vyšívanú aplikáciu na topánkach.

B36A6741-1

B36A6698-1

Máte aj vy doma vyšívaný kúsok?

Ukážte nám ho na instagrame a použite hashtag #nosimzoot!

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot