READING

Viete ako na jeseň nosiť nohavice? Pozrite na našu...

Viete ako na jeseň nosiť nohavice? Pozrite na našu inšpiráciu!


Keď sa nohavice začlenili do dámskeho šatníka, to vám ale bola revolúcia! Spoločenské pomery a nutnosť žien cítiť sa pohodlne a nebyť obmedzovaná veľkými sukňami, korzetmi alebo inými “doplnkami”, priniesli tento odev aj do ženských skríň. Dnes sú našou plnohodnotnou súčasťou a možno ich nosíme aj častejšie ako sukne alebo šaty. Ktoré kombinácie stoja za zmienku a aký typ nohavíc môžete zakomponovať do vašich jesenných outfitov?

 

Široké nohavice –  Sju Loves

Jemne extravagantné a nezvyčajné? Zuz z blogu Sjuloves.com má vycibrený vkus a vie ako zladiť široké čierne nohavice do šmrncového jesenného look-u. ❤ Zaujímavé detaily ako topánky a lakovaná taška (tento ruksak je tiež výborný) oživia outfit a sivé mestské ulice hneď naberú iný lesk!

Blog Instagram

33350584222_6130800232_b

 

Legíny s koženkovým efektom – Lapkinn

Legíny nenávidené a milované. Nosiť ich tak, aby okoloidúci nevideli viac ako chceli (hlavne keď presvitajú nohavičky) môže byť pre niektorých pekne ťažké sústo. Naša Linda z blogu Lapkinn vybrala koženkové legíny, ktoré doplnila predĺženou vestou. Vďaka tomu vidíme z legín iba toľko čo potrebujeme a nehrajú v outfite “hlavné husle”. Že by inšpirácia na zajtrajší outfit?

Blog Instagram

Photo: Dominik Babušík

kolaz_1

 

Rifle s roztrhaním – DonnaIveh

Ako by moja babka povedala: “Dievča, čo nemáš na nové rifle?”. Nuž aj takýto trend nám prináša dnešná móda. Roztrhané rifle nemusia byť iba na kolenách, ale zaujímavo vyzerajú aj na zakončení nohavíc. Výborne sa hodia k členkovým topánkam (tieto topánky sú 👌), ktoré oceníme hlavne  v chladnejšom počasí.

Blog Instagram

Photo Natalia Jakubcová

donnaiveh zoot

 

Culottes – Natallipa

Kulotky, kulotky, kulotky..Tento odev je výborný práve teraz, v tomto počasí a to vie aj Natália z blogu Natallipa. Výborne ich doladíte so svetrom (odporúčam pozrieť tieto svetre) a čižmičkami a kvalitnými doplnkami. Nevšedná kombinácia, ktorá nikdy neomrzí. :-)

Blog Instagram

Photo Tomáš Thurzo

natallipa zoot

 

Ktorý outfit vás oslovil?

Napíšte nám do komentára!

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot