READING

Výpredajové kúsky, ktoré si treba rýchlo uchmatnúť...

Výpredajové kúsky, ktoré si treba rýchlo uchmatnúť


Valia sa na vás samé čísla? Horúce zľavy, z ktorých sa vám krúti hlava? Aj u nás v ZOOTe sme sa pustili do vôd zľavového šialenstva a preto by sme vám radi podali pomocnú ruku. Ktoré veci sa naozaj oplatí kúpiť a aký outfit do 100€ viete vďaka výpredajom vytvoriť? Neutrácajte peniažky tam kde netreba a nechajte sa nami inšpirovať!

 

OUTFIT PRE ŽENY

Šaty patria do šatníka každej ženy. Vo výpredajoch sme pre vás vybrali kvetované šaty, ktoré sa dajú kľudne nosiť aj na jar či jeseň. Pre odvážnejšie z vás bude kombinácia s nohavicami alebo džínami to pravé orechové. Našu značku OJJU už určite poznáte a preto viete, že tento kúp sa rovná “kvalita za rozumnú cenu”. Kabeliek nie je nikdy dosť, takže táto crossbody čierna kabelka je podľa nás skvelý doplnok.

 

OUTFIT PRE MUŽOV

Ak sa už ani vy nemôžete pozerať na mužov vyťahaný sveter ešte zo strednej školy, vyberte mu príjemné a kvalitné svetre, ktoré mu budú dobre slúžiť ďalších pár rokov. K horčicovému svetru sme vybrali tmavé džínové nohavice a výborná farebná kombinácia je na svete. Ponožiek nie je nikdy dosť, preto kupujte vždy ekonomické veľké balenie. :-)

Čo ste u nás vo výpredajoch našli vy?

Nezabudnite nás označiť na sociálnych sieťach :)

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot