READING

Vyzerať dobre pri cvičení? Nie je problém!

Vyzerať dobre pri cvičení? Nie je problém!


Aj keď po 30 minútach na bežiacom páse máte iné problémy ako to, či máte stále vlasy upravené, my sme vám na ZOOT priniesli niečo, s čím sa vám bude cvičiť jedna radosť. Sexy, kvalitné, dobre vyzerajúce a funkčné. Taká je značka IVY PARK, kde je spoluzakladateľkou aj americká speváčka Beyonce. Ako nosiť túto značku? Čítajte ďalej 👇

 

Ako to začalo?

Ešte v roku 2014 sa spojil módny gigant TOPSHOP so známou hudobníčkou Beyonce a tak vznikla značka Ivy Park. Avšak až v roku 2016 na jar uzrela svetlo sveta. Prvé nástreli dizajnu ste mohli vidieť na titulke časopisu ELLE kde speváčka vysvetľuje aj jej zámer značky. Podľa jej slov chce posunúť športové oblečenie na inú úroveň a je určené hlavne pre ženy, ktoré chápu, že krása je viac ako len fyzický výzor.

DSC_0970

 

Kde nosiť oblečenie značky IVY PARK?

Kamkoľvek a kdekoľvek! Táto značka nie je určená iba do posilňovne alebo na tanečnú hodinu. Tepláky alebo tričká môžete nosiť na prechádzky do prírody so psom alebo len tak s kamoškami na limonádu. Hoďte predsudky o športovom oblečení za hlavu a noste ho každý deň!

TIP: Začnite sa hýbať už od dnes na hodinách tanca alebo danceboxu v  Riverpark Dance School.

ivypark

Ktorý kúsok vás najviac zaujal?

P.S: Ďakujeme za poskytnutie priestorov na fotenie bratislavskej tanečnej škole Riverpark Dance School.

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot