READING

Zabaľte sa do páperky. A to hneď!

Zabaľte sa do páperky. A to hneď!


Nie je nič horšie, ako keď vám je zima počas romantickej prechádzky v prírode. My myslíme na všetko a máme pre vás tip, ako sa obliecť bez ujmy na zdraví! Naša stylistka Biba opäť prebrowsovala pre vás ZOOT stránku a vybrala tie najlepšie páperové bundy, ktoré môžete nosiť nielen do prírody.

Foto TheVisionPhoto

Trendová páperka

Alebo páperový alebo tiež puff trend sa tu objavil už minulú zimu. Najskôr nemilovaný a dnes veľmi praktický trend, ktorý nepatrí iba do športového outfitu.  Dnes sa už bežne nosí k šatám, denimovým nohaviciam alebo k sukni, takže nosenie nie je obmedzené iba k športovému oblečeniu. Za nás táto bunda outfit osvieži a dodá mu ležérnosť a pohodlnosť. Konečne trend, v ktorom sa môžete cítiť dobre!

zoot_paperova_bunda

Ako páperovú bundu nosiť?

Čo takto nosiť trošku extravagantný kúsok? Vybrali sme pre vás čiernu lesklú bundu, ktoré sme skombinovali s úzkymi džínami a príjemným červeným svetrom. My by sme zvolili OJJU členkové topánky na opätku ale vy si môžete k outfitu vybrať aj nízke zimné topánky (ja vyberám tieto chelsea čierne topánky). Outfitové inšpirácie máte, takže vám nič nebráni tomu, zadovážiť si už teraz fajnovú páperku. :-)

Ako nosíte páperku vy?

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot