READING

Zavinovacie šaty na niekoľko spôsobov!

Zavinovacie šaty na niekoľko spôsobov!


Ktorá zo žien by nepoznala zavinovacie šaty. Veľmi dobre si pamätám, keď ich moja mama nosila..hlavne v lete. Dnes sa tieto šaty opäť objavujú a módne značky ich s radosťou zaraďujú do svojich kolekcií. Naša stylistka Biba si opäť pripravila pre vás inšpiráciu, ako nosiť kvetované zavinovacie šaty. Ste zvedaví?

Foto & Video TheVisionPhoto

Kde sa vzali?

Ak sledujete módnu scénu, určite vám neunikla informácia, že známa dizajnérka Diane von Furstenberg začala svoju kariéru práve ikonickými zavinovacími šatami. Stali sa hitom a jej podpisom. Niet divu, že začali šaty takého strihu vyrábať aj ostatné značky a postupne sa dostali do našich šatníkov a našej každodennej garderóby.

TIP: Tieto šaty sú vhodné na všetky postavy. Vďaka “v” výstrihu predlžujú krk a jemne ukazujú ženské prednosti, tým pádom sa zrak upriamuje na vrchnú časť tela. Vďaka zaviazanému pásu, vytvárajú ženskú siluetu a pôsobia veľmi sexy.

zavinovacie šaty

Nebojte sa experimentovať

V dnešnej dobe sa šaty nemusia nosiť iba ako šaty, ale dajú sa kombinovať aj s nohavicami. “Kvetované mini šaty som spojila s voľnými nohavicami a vytvorila outfit, ktorý uľahodí aj hamblivejším ženám.” vraví Biba. Stačí tento look doladiť opaskom a šperkami podľa vlastného vkusu. Zaujíma vás, ako sa dajú nosiť tieto šaty na viac spôsobov? Pozrite si naše video pod fotkou. :-)

B36A0077-3-1

 

 

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot