ZOOT Mamky: Petra & Andrea


Ach ten máj, lásky čas.. My v ZOOTe sme tak správne naladení na vlnu lásky, tak sme si povedali, že v máji sa povenujeme našim mamám. A hneď celý! Po ZOOT pároch sme vytiahli najťažší kaliber a to ZOOT MAMKY! Každý týždeň si ukážeme jednu mamu a jej dcéru, ktorá patrí do ZOOT rodiny. Keďže naše maminy ľúbime a vážime si ich za to, čo pre nás robili a ešte stále robia, radi by sme vám ich priblížili a ukázali aj ich štýl. Ako tretia bude naša HR specialist Petra s mamkou Veronikou.

Jedna aj druhá pracujú s ľuďmi – mama ako zdravotná sestrička a dcéra ako špecialista na ľudské zdroje. Ich štýl sa zhoduje hlavne v športových veciach a outfitoch na voľný deň. Príjemné oblečenie čo neškriabe a dá sa nosiť každý deň, má v ich šatníku stále miesto. Dá si mamina Andrea poradiť od dcéry v móde a čo si Petra na svojej mame najviac váži? Prečítajte si ďalší mamkovský špeciál práve teraz!

Foto: TheVisionPhotos

Otázky na mamu 

Čo obdivujete na svojej dcére?
Andrea: Na dcére obdivujem najmä jej zodpovednosť k práci, húževnatosť, rýchlosť a vytrvalosť pri pracovných povinnostiach, spolu s priateľskou povahou a večným optimizmom.

Dáte si poradiť od svojej dcéry v oblasti módy?
Andrea: Čo sa týka módy, určite si nechám poradiť vo výbere. Kedže sa viac pohybuje vo svete módy a aktuálnych trendov,  je namieste niekedy aj kritika z jej strany.

Máte rovnaký štýl?
Andrea: Vo veľkej miere máme podobný štýl, najmä čo sa týka športového oblečenia a vecí na voľné dni.

Otázky na Petru

Akou superschopnosťou disponuje tvoja mama?
Petra: Myslím si, že tažko vyzdvihnúť jednu vlastnosť. Každá mama je SUPERmama. Ale obdivujem najmä to, že vykonáva a vždy vykonávala jedno povolanie, pre ktoré sa rozhodla v mladosti.. Pomáha druhým, je zdravotnou sestričkou a túto šnúru ťahá úspešne už viac ako 25 rokov.

Čo si po nej zdedila / v čom sa v nej vidíš?
Petra: Stále objavujem povahové črty, ktoré som si v minulosti všímala na nej a dnes sa prejavujú u mňa. Napríklad to, že rada terorizujem okolie a dbám na poriadok okolo seba. Asi to bude vekom.

Pamätáš si na nejaké kúsky, ktoré si jej kradla zo šatníka?
Petra: Hneď sa mi vybavia dlhé letné kriklavo zelené elastické šaty, na ktoré sa veľmi lepili mušky. Tie sme nosili obidve spolu  asi 4 roky. :-)

 

Ďakujeme za odpovede a už teraz sa môžete tešiť na ďalšiu utorkovú dvojicu!

Comments

comments


Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INSTAGRAM
Ako čítate ZOOT vy? #casopiszoot